Kalender

Visa som:ListaRutor
Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön
1
x
P07 Röd vs Central Östermalm
Start
1 februari 2020 09:15
Plats
Thorildshallen
x
Hammarby Gröndal vs F06 Ängby
Start
1 februari 2020 10:45
Plats
Vintervikens sph
x
P07 Blackeberg Basket vs Fryshuset Basket
Start
1 februari 2020 10:45
Plats
Åkeshovshallen 1
x
KFUM Lidingö vs F06 Villastan
Start
1 februari 2020 12:00
Plats
Hersby Sporthall
x
IK Eos vs F04 RM
Start
1 februari 2020 12:00
Plats
Kollahallen
x
F05 West RM vs Skuru Basket
Start
1 februari 2020 12:00
Plats
Hästhagens sporthall nedre, Malmö
x
Kungsholmen Eira vs F06 Röd
Start
1 februari 2020 12:15
Plats
Thorildshallen
x
P05 RM vs Malbas
Start
1 februari 2020 12:45
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
Tureberg Blå vs P07 KFUM Blackeberg
Start
1 februari 2020 13:00
Plats
Sollentuna Sporthall B
x
KFUM Lidingö vs HU17 Blackeberg Röd
Start
1 februari 2020 13:30
Plats
Hersby Sporthall
2
x
F07 Nälsta vs Tureberg basket
Start
2 februari 2020 09:00
Plats
Åkeshovshallen 2
x
Duvbo IK vs F04 RM
Start
2 februari 2020 09:30
Plats
Kollahallen
x
F07 Vällingby-Ängby vs Fryshuset Älvsjö
Start
2 februari 2020 10:30
Plats
Åkeshovshallen 2
x
Central Basket vs F06 East
Start
2 februari 2020 10:45
Plats
Gärdeshallen
x
Fryshuset Björkhagen vs P07 Vit
Start
2 februari 2020 10:45
Plats
Enskedehallen L
x
P04 RM vs IK Eos
Start
2 februari 2020 11:00
Plats
Kyllaredshallen
x
F07 Villastan vs Täby Basket
Start
2 februari 2020 12:00
Plats
Åkeshovshallen 2
x
Malbas vs F05 West RM
Start
2 februari 2020 12:00
Plats
Hästhagens sporthall nedre, Malmö
x
F07 Ekerö vs KFUM Lidingö
Start
2 februari 2020 13:30
Plats
Mälaröhallen
x
Viby Basket Gul vs F06 Röd
Start
2 februari 2020 14:30
Plats
Sollentuna Sporthall B
3
4
5
6
7
x
Viby Basket vs DU17 SM
Start
7 februari 2020 18:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Spånga Basket vs HU17 SM
Start
7 februari 2020 20:00
Plats
Vällingbyhallen S
8
x
DU19SM vs Malbas
Start
8 februari 2020 10:00
Plats
Hästhagens sporthall nedre, Malmö
x
KFUM Lidingö vs F07 Vällingby-Ängby
Start
8 februari 2020 10:30
Plats
Hersby Sporthall
x
P06 Vit vs Fryshuset Basket
Start
8 februari 2020 10:30
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
DU17 SM vs ÄLI Basket
Start
8 februari 2020 11:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
F06 Villastan vs Fryshuset Sjöstaden
Start
8 februari 2020 11:30
Plats
Vällingbyhallen L
x
P07 Svart vs KFUM JKS
Start
8 februari 2020 11:45
Plats
Thorildshallen
x
Duvbo IK Vit vs F06 Vällingby
Start
8 februari 2020 12:00
Plats
Löthallen
x
F05 East Vit vs Västerås Gul
Start
8 februari 2020 12:00
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
Fryshuset Årsta vs F06 Ängby
Start
8 februari 2020 12:15
Plats
Hagsätrahallen
x
Djursholm Indians vs P07 KFUM Blackeberg
Start
8 februari 2020 12:45
Plats
Fribergahallen
9
x
P06 KFUM Blackeberg vs Blackeberg Basket
Start
9 februari 2020 09:00
Plats
Riddersvik sph
x
Team North West vs DU19SM
Start
9 februari 2020 10:00
Plats
Hästhagens sporthall nedre, Malmö
x
HU19 SM vs Högsbo Basket
Start
9 februari 2020 10:00
Plats
Gothia Arena 2
x
P05 All Star vs Södertälje BBK
Start
9 februari 2020 10:30
Plats
Riddersvik sph
x
HU17 SM vs Östersund Basket
Start
9 februari 2020 11:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
P07 Vit vs Nynäshamn Basket
Start
9 februari 2020 13:15
Plats
Vällingbyhallen L
x
HU17 Blackeberg Röd vs Sollentuna Basket
Start
9 februari 2020 13:45
Plats
Riddersvik sph
x
F06 East vs KFUM Uppsala Basket
Start
9 februari 2020 14:45
Plats
Vällingbyhallen L
x
DU17 SM vs VGB
Start
9 februari 2020 15:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Duvbo IK vs Blackeberg 05 West
Start
9 februari 2020 15:15
Plats
Tenstahallen
10
11
x
P04 All Star vs Alvik Basket 05
Start
11 februari 2020 19:40
Plats
Thorildshallen
x
Skuru Basket vs F04 KFUM Blackeberg
Start
11 februari 2020 19:45
Plats
Nacka Sporthall
12
x
KFUM Fryshuset Basket vs Damlaget
Start
12 februari 2020 18:00
Plats
Fryshuset
13
x
Alvik Basket vs DU19
Start
13 februari 2020 19:30
Plats
Åkeshovshallen 1
14
15
x
F06 Vällingby vs VGB
Start
15 februari 2020 09:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
Hammarby Farsta vs P07 Vit
Start
15 februari 2020 09:15
Plats
Farstahallen 4 (Farsta IP)
x
F05 East vs Västerås Basket
Start
15 februari 2020 10:30
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
F07 Vällingby-Ängby vs Hammarby Basket (R)
Start
15 februari 2020 10:45
Plats
Vällingbyhallen S
x
Sollentuna Basket Röd vs Blackeberg 06
Start
15 februari 2020 11:45
Plats
Sollentuna Sporthall A
x
P05 All Star vs Alvik Basket
Start
15 februari 2020 12:15
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
Skuru Basket Grön vs F07 Villastan
Start
15 februari 2020 13:15
Plats
Nacka Sporthall
x
Tureberg basket vs F07 Kälvesta
Start
15 februari 2020 13:15
Plats
Sollentuna Sporthall B
x
F05 West vs Alvik Basket
Start
15 februari 2020 14:00
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
F06 Villastan vs Östervåla Buzzards
Start
15 februari 2020 14:15
Plats
Åkeshovshallen 2
16
x
Blackeberg 05 West vs VGB
Start
16 februari 2020 09:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
F07 Ekerö vs Skuru Basket Vit
Start
16 februari 2020 10:30
Plats
Åkeshovshallen 2
x
P07 Svart vs Saltsjöbaden IF (Seahawks)
Start
16 februari 2020 10:30
Plats
Riddersvik sph
x
P05 Vit vs Alvik Basket
Start
16 februari 2020 11:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
F06 Ängby vs Fryshuset Gröndal
Start
16 februari 2020 12:00
Plats
Åkeshovshallen 2
x
Spånga Basket vs P07 KFUM Blackeberg
Start
16 februari 2020 12:15
Plats
Spångahallen
x
Blackeberg 06 vs Norrköping Dolphins
Start
16 februari 2020 12:15
Plats
Konradsbergshallen
x
F04 KFUM Blackeberg vs Alvik Basket Grön
Start
16 februari 2020 12:45
Plats
Vällingbyhallen S
x
P06 KFUM Blackeberg vs Åkersberga Basket
Start
16 februari 2020 13:15
Plats
Vällingbyhallen L
x
VGB vs F07 Nälsta
Start
16 februari 2020 13:30
Plats
Tenstahallen
17
18
19
20
21
22
x
Herrlaget vs KFUM Järfälla
Start
22 februari 2020 14:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Damlaget vs Luleå Stars
Start
22 februari 2020 16:30
Plats
Vällingbyhallen S
23
x
Damlaget vs KFUM Östersund
Start
23 februari 2020 13:00
Plats
Vällingbyhallen S
24
25
26
27
28
29
x
Damlaget vs Västerås Basket
Start
29 februari 2020 14:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Herrlaget vs Luleå Steelers
Start
29 februari 2020 16:30
Plats
Vällingbyhallen S
Events
Möten
Matcher
Klubbhändelser