Kalender

Visa som:ListaRutor
Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
x
Huddinge Basket vs HU19 Blackeberg Vit
Start
12 september 2020 15:45
Plats
Stuvstahallen
13
14
15
16
17
18
x
KFUM Fryshuset Basket vs HU17 Blackeberg
Start
18 september 2020 18:15
Plats
Hagsätrahallen
19
x
Södertälje BBK vs Blackeberg 06
Start
19 september 2020 09:30
Plats
Rosenborgsskolan
x
F08 Vit vs Alvik Basket Ålsten
Start
19 september 2020 10:00
Plats
Thorildshallen
x
P08 East Röd vs Södertälje BBK
Start
19 september 2020 10:30
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
Norrort vs DU19
Start
19 september 2020 13:30
Plats
Byängshallen
x
KFUM Fryshuset Basket vs F05 All Star
Start
19 september 2020 14:00
Plats
Brännkyrkahallen S
x
HU17 Blackeberg Vit vs VGB
Start
19 september 2020 15:00
Plats
Thorildshallen
x
Täby Basket vs F06 Blackeberg Basket
Start
19 september 2020 15:15
Plats
Byängshallen
x
P06 KFUM Blackeberg vs Södertälje BBK
Start
19 september 2020 16:45
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
F06 All Star vs Haga Haninge
Start
19 september 2020 18:15
Plats
Thorildshallen
20
x
P08 Villastan vs Spånga Basket
Start
20 september 2020 09:00
Plats
Riddersvik sph
x
Sollentuna Basket Blå vs P05 All Star
Start
20 september 2020 10:00
Plats
Edsbergshallen
x
F08 Nälsta vs Spånga Basket
Start
20 september 2020 10:15
Plats
Riddersvik sph
x
Västerås Basket vs F06 Blackeberg Basket
Start
20 september 2020 10:30
Plats
Åkeshovshallen 2
x
KFUM Örebro basket vs HU17 Blackeberg
Start
20 september 2020 12:00
Plats
Brännkyrkahallen S
x
KFUM Uppsala Basket Röd vs F07 Kälvesta-Nälsta
Start
20 september 2020 12:15
Plats
Fyrisskolan
x
P05 Vit vs KFUM Fryshuset Basket P06
Start
20 september 2020 12:15
Plats
Åkeshovshallen 2
x
P06 Blackeberg Basket vs KFUM Lidingö Basket
Start
20 september 2020 12:45
Plats
Thorildshallen
x
F07 KFUM Blackeberg vs KFUM Fryshuset Basket Vit
Start
20 september 2020 13:15
Plats
Riddersvik sph
x
Djursholm Indians Röd vs P07 KFUM Blackeberg
Start
20 september 2020 13:30
Plats
Fribergahallen
21
22
23
24
25
x
Hammarby Basket Grön vs HU17 Blackeberg Vit
Start
25 september 2020 20:00
Plats
Hagsätrahallen
26
x
P07 KFUM Blackeberg vs Alvik Basket Grön
Start
26 september 2020 09:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Södertälje BBK vs F08 Vit
Start
26 september 2020 10:00
Plats
Tälje Gymnasium
x
Järfälla Basket vs P08 Villastan
Start
26 september 2020 10:30
Plats
Järfälla gymnasium ( fd.Jakobsbergsk.)
x
Duvbo röd vs F08 Nälsta
Start
26 september 2020 11:15
Plats
Löthallen
x
F06 All Star vs Järva Devils
Start
26 september 2020 12:00
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
Blackeberg 06 vs Täby Basket
Start
26 september 2020 12:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Djursholm Indians vs F05 Vit
Start
26 september 2020 12:45
Plats
Fribergahallen
x
Södertälje BBK vs DU19
Start
26 september 2020 13:00
Plats
Rosenborgsskolan
x
Täby Basket vs F07 Villastan
Start
26 september 2020 13:30
Plats
Byängshallen
x
DU17 vs Södertälje BBK Damutveckling
Start
26 september 2020 13:45
Plats
Vällingbyhallen S
27
x
AIK Basket vs F06 All Star
Start
27 september 2020 09:00
Plats
Vasalundshallen
x
Viby Basket Röd vs F07 Kälvesta-Nälsta
Start
27 september 2020 10:30
Plats
Edsbergshallen
x
Central Basket Vinröd vs P07 Vit
Start
27 september 2020 10:30
Plats
Hjorthagshallen
x
Blackeberg 06 vs Alvik Basket Grön
Start
27 september 2020 11:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
KFUM Uppsala Basket vs HU17 Blackeberg
Start
27 september 2020 12:00
Plats
Upplands Bilforum USIF Arena
x
P05 Vit vs Södertälje BBK Vit
Start
27 september 2020 12:00
Plats
Riddersvik sph
x
F05 Röd vs AIK Basket Gul
Start
27 september 2020 12:45
Plats
Vällingbyhallen S
x
Skuru Basket Vit vs F07 Ekerö
Start
27 september 2020 13:15
Plats
Tippen Sporthall
x
HU19 vs KFUM Uppsala Basket
Start
27 september 2020 14:45
Plats
Vällingbyhallen S
x
HU19 Blackeberg Vit vs Sigtuna Basket
Start
27 september 2020 15:30
Plats
Riddersvik sph
28
29
30
Events
Möten
Matcher
Klubbhändelser